fbpx

Svi rastemo i menjamo se pa tako i mi.

U potrazi smo za osobom koja bi vodila čitav posao, od administracije do marketinga. Ako vam je interesantan opis u nastavku, javite nam se 🙂

Opis posla:

  • Poslovna komunikacija i korespodencija sa postojećim i potencijalnim klijentima
  • Upravljanje bazom klijenata, partnera i saradnika
  • Kreativna podrška u marketing aktivnostima
  • Kreiranje i egzekucija marketing strategije
  • Praćenje analitike web sajta i društvenih mreža
  • Izrada, praćenje vođenje poslovnih knjiga (fakturisanje i praćenje naplate)
  • Upravljanje funkcionisanjem trening i kancelarijskog prostora

Potrebna znanja i kompetence:

  • Fleksibilnost u radu i snalaženje sa izazovnim situacijama
  • Veština pisanja na strukturisan i logičan način
  • Brzo učenje novih zadataka i pamćenje informacija
  • Iskustvo u radu sa facebook, Instagram, LinkedIn sadržajima na društvenim mrežama je prednost
  • Fokus na zadovoljstvo klijenta
  • Strateška orijentisanost

Šta možemo da ponudimo:

  • Napredak i učenje (dostupnost našim trening programima)
  • Dobru atmosferu
  • Fleksibilno radno vreme

Uslovi:

  • VSS ili SSS
  • Rad u office okruženju
  • Dodatni benefit je rad u sledećim programima: Illustrator, Photoshop, Canva, WordPress okruženje

Ukoliko Vam je interesantan navedeni opis ovog radnog mesta i smatrate da imate šta da ponudite pošaljite nam vašu biografiju na email adresu: office@bridge.co.rs (sa naznakom: ZA POZICIJU BUSINESS MANAGER).